Uspešna provera fudbalera Polimlja

Fudbaleri Polimlja pobedili su danas u Prijepolju ekipu Pljevalja sa 2:1(1:0), meč je odigran na pomoćnom stadionu pokraj Lima. Golove za Polimlje postigli su Džanović u 14. minutu odličnim volej udarcem posle prodora i centaršuta Cmiljanovića, drugi gol delo je Stanka Prišunjka koji se ubacio iz drugog plana i rutinski savladao golmana gostiju. Počasni pogodak za lidera prvenstva treće Crnogorske lige postigao je Jeremić nakon gužve u kaznenom prostoru u 87. minutu.
Ovo je bilo daleko najbolje izdanje Polimlja u pripremnom periodu protiv izuzeztno kvalitetnog i borbenog protivnika. Trener Nalbandić polako slaže kockice za nastavak takmičenja u Zoni Drina, sledeću proveru njegov tim imaće već u subotu kada u Prijepolje gostuje Fap iz Priboja. Utakmica se igra od 12h na pomoćnom stadionu.